De selectie van het seizoen 2009/2010


Achterste rij v.l.n.r.: Dennis Kruise (verzorger), Ron Kuper, Raymond Duitscher, Chris van de Wal, Martin Idema, Ronny Zwikker, Edwin Drenth, Martijn Haan, Erik van Dijken (leider), Jacob Baas (assistent-scheidsrechter)

Middelste rij v.l.n.r.: Rick Rengers (hoofdsponsor), Hilbrand Hilberts (materiaalman), Egge Groenwold (hoofdsponsor), Henk Grijsen (keeperstrainer) Bart Loer, Robin Broekema, Roelie Middeljans, Geert van den Tuuk (assistent trainer), Geert Aalderink (hoofdtrainer), Cor Lubach (2e trainer), Jelmer Preenen, Wim van Klinken, Sonny Koops, Erik Hendriks (wedstrijdsecretaris), Harm Groenwold

Voorste rij v.l.n.r.: Tristan Cherington, Willem Prins, Peter Koops, Richard Gerdes, Martin Kiewiet, Michel Meiringh, Jeroen Schoonbeek

Op de foto ontbreken Ronnie Luiten, Michel Bakker en Maarten Aalderink